• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Поточний ремонт ліфтового обладнання житлового будинку за адресою: м. Дніпро, просп. Героїв, буд.1 ван/пас (усунення аварій в житловому фонді)

Оголошено тендер

110 000.00 UAH
Номер: b5dc197d185f49ac988296259b7fec71
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-09-12-013157-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: АДМІНІСТРАЦІЯ СОБОРНОГО РАЙОНУ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Замовник: АДМІНІСТРАЦІЯ СОБОРНОГО РАЙОНУ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 110 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Поточний ремонт ліфтового обладнання житлового будинку за адресою: м. Дніпро, просп. Героїв, буд.1 ван/пас (усунення аварій в житловому фонді)
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 50710000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування електричного і механічного устаткування будівель
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 12.09.2025 15:16

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6015 - Забезпечення надійної та безперебійної експлуатації ліфтів
Адміністративно-територіальна класифікаціяДніпро
Сума110 000.00 UAH