• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Поточний ремонт ліфтового обладнання житлового будинку за адресою: м. Дніпро, бульвар Слави, буд. 3, під’їзд 1 (усунення аварій в житловому фонді)

Завершена

74 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 370.00 UAH
Номер: ccda2075bf3a43e1acaeda86f1b7ea2e
Внутрішній номер закупівлі: 24506961
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-02-21-007770-a   
Замовник: АДМІНІСТРАЦІЯ СОБОРНОГО РАЙОНУ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Анна Дідик +380678827006 anet77777777@ukr.net http://dniprorada.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 50710000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування електричного і механічного устаткування будівельАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 74 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 21.02.2025 14:53 - 28.02.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 21.02.2025 14:53 - 03.03.2025 07:00
Період кваліфікації: 03.03.2025 07:00 - 03.03.2025 13:53
Період завантаження договору: 09.03.2025 00:00 - 19.03.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴74 000.00 Поточний ремонт ліфтового обладнання житлового будинку за адресою: м. Дніпро, бульвар Слави, буд. 3, під’їзд 1 (усунення аварій в житловому фонді)