-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту електричних мереж житлового будинку за адресою: м. Дніпро, пр. Героїв 19 п. 1 (усунення аварій у житловому фонді)
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-011043-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 8 днів (до 08.09.26 23:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 8 днів (до 08.09.26 23:00)
187 600.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
08
дн
05
год
02
хв
05
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
3986c84379854ae4b78a4f45eeebed71
Внутрішній номер закупівлі:
30244309
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-011043-a
Замовник:
АДМІНІСТРАЦІЯ СОБОРНОГО РАЙОНУ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44013254
-
Адреса:
49027, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, пл.Шевченка, будинок 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тетяна Дрик +380759401261 17062026t@gmail.com http://dniprorada.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50710000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування електричного і механічного устаткування будівельАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
187 600.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 16:53 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 16:53 - 08.09.2026 23:00
Період оскарження:
31.08.2026 16:53 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 09.09.2026 15:55
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴187 600.00 Послуги з поточного ремонту електричних мереж житлового будинку за адресою: м. Дніпро, пр. Героїв 19 п. 1 (усунення аварій у житловому фонді)