-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту електричних мереж житлового будинку за адресою: м. Дніпро, пр. Героїв 19 п. 1 (усунення аварій у житловому фонді)
Оголошено тендер
225 120.00
UAH
Номер:
010dcd68e77141729f08b280a54b684d
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-013372-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
АДМІНІСТРАЦІЯ СОБОРНОГО РАЙОНУ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44013254
-
Адреса:
49027, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, пл.Шевченка, будинок 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
АДМІНІСТРАЦІЯ СОБОРНОГО РАЙОНУ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44013254
-
Адреса:
49027, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, пл.Шевченка, будинок 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
225 120.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з поточного ремонту електричних мереж житлового будинку за адресою: м. Дніпро, пр. Героїв 19 п. 1 (усунення аварій у житловому фонді)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
50710000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування електричного і механічного устаткування будівель
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
31.08.2026 16:49
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6011 - Експлуатація та технічне обслуговування житлового фонду
Адміністративно-територіальна класифікаціяДніпро
Сума225 120.00 UAH