-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт ліфтового обладнання житлового будинку за адресою: м. Дніпро, бульв. Слави, буд.13, під'їзд 1 (усунення аварій в житловому фонді)
Тендер Prozorro UA-2025-09-12-011609-a
Завершена
74 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
160b328d40c3404da68b073fe845923d
Внутрішній номер закупівлі:
26422144
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-09-12-011609-a
Замовник:
АДМІНІСТРАЦІЯ СОБОРНОГО РАЙОНУ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44013254
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Анна Дідик +380678827006 anet77777777@ukr.net http://dniprorada.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50710000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування електричного і механічного устаткування будівельАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
74 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
12.09.2025 15:58 - 19.09.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
12.09.2025 15:58 - 22.09.2025 07:00
Аукціон:
з 23.09.2025 12:40
Період кваліфікації:
22.09.2025 07:00 - 22.09.2025 14:41
Період завантаження договору:
28.09.2025 00:00 - 08.10.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴74 000.00 Поточний ремонт ліфтового обладнання житлового будинку за адресою: м. Дніпро, бульв. Слави, буд.13, під'їзд 1 (усунення аварій в житловому фонді)