-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт ліфтового обладнання житлового будинку за адресою: м. Дніпро, бульв. Слави, буд.13, під'їзд 1 (усунення аварій в житловому фонді)
Оголошено тендер
74 000.00
UAH
Номер:
ec715a0cac654bebb471ac2786dfa5ce
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-09-12-014267-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
АДМІНІСТРАЦІЯ СОБОРНОГО РАЙОНУ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44013254
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
АДМІНІСТРАЦІЯ СОБОРНОГО РАЙОНУ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44013254
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
74 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Поточний ремонт ліфтового обладнання житлового будинку за адресою: м. Дніпро, бульв. Слави, буд.13, під'їзд 1 (усунення аварій в житловому фонді)
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
50710000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування електричного і механічного устаткування будівель
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
12.09.2025 15:49
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6015 - Забезпечення надійної та безперебійної експлуатації ліфтів
Адміністративно-територіальна класифікаціяДніпро
Сума74 000.00 UAH