-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з повірки лічильників теплової енергії- ID: UA-2026-08-31-012068-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245335
ЕНЕРГЕТИЧНА МИТНИЦЯ ЄДРПОУ: 44029610ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з повірки лічильників теплової енергії- ID: UA-2026-05-29-006639-a
- Дата створення : 29.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29383258
ЕНЕРГЕТИЧНА МИТНИЦЯ ЄДРПОУ: 44029610ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -
- 1
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Перезарядка вогнегасників- ID: UA-2025-09-25-003515-a
- Дата створення : 25.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26551189
ЕНЕРГЕТИЧНА МИТНИЦЯ ЄДРПОУ: 44029610ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Повірка трансформаторів струму- ID: UA-2025-09-01-008537-a
- Дата створення : 01.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26294655
ЕНЕРГЕТИЧНА МИТНИЦЯ ЄДРПОУ: 44029610ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Перезарядка вогнегасників- ID: UA-2025-08-27-006824-a
- Дата створення : 27.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26256906
ЕНЕРГЕТИЧНА МИТНИЦЯ ЄДРПОУ: 44029610ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуга з технічного огляду (опосвідчення) пробовідбірників металокомпозитних безосколкови...×-
Послуга з технічного огляду (опосвідчення) пробовідбірників металокомпозитних безосколкових, типу МКБ з вентилем місткістю 1 л./ (0,001 м3)/ V=1дм з наданням акту про випробування та відміткою в паспорті про можливість подальшого користування
- ID: UA-2025-05-28-012815-a
- Дата створення : 28.05.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25444780
ЕНЕРГЕТИЧНА МИТНИЦЯ ЄДРПОУ: 44029610ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного огляду (опосвідчення) пробовідбірників металокомпозитних безосколкови...×-
Послуги з технічного огляду (опосвідчення) пробовідбірників металокомпозитних безосколкових типу МКб з вентилем, місткістю 1л./(0,001 м3)/v=1дм з наданням акту про випробування та відміткою в паспорті про можливість подальшого користування
- ID: UA-2024-12-09-019678-a
- Дата створення : 09.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23587167
ЕНЕРГЕТИЧНА МИТНИЦЯ ЄДРПОУ: 44029610ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з технічного огляду (опосвідчення) пробовідбірників металокомпозитних безосколкови...×-
Послуги з технічного огляду (опосвідчення) пробовідбірників металокомпозитних безосколкових типу МКб з вентилем, місткістю 1л./(0,001 м3)/v=1дм з наданням акту про випробування та відміткою в паспорті про можливість подальшого користування
- ID: UA-2024-11-21-015744-a
- Дата створення : 21.11.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23350916
ЕНЕРГЕТИЧНА МИТНИЦЯ ЄДРПОУ: 44029610ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт складових компонентів (системи пожежогасіння) «Адміністративної будівлі Ен...×-
Поточний ремонт складових компонентів (системи пожежогасіння) «Адміністративної будівлі Енергетичної митниці, що розташована за адресою : 04215, м. Київ, вул. Світлицького, 28-а»
- ID: UA-2024-10-25-007941-a
- Дата створення : 25.10.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23026821
ЕНЕРГЕТИЧНА МИТНИЦЯ ЄДРПОУ: 44029610ДК 021:2015: 50413200-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування протипожежного обладнанняЗавершена -
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Перезарядка вогнегасників- ID: UA-2024-06-14-003068-a
- Дата створення : 14.06.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21834603
ЕНЕРГЕТИЧНА МИТНИЦЯ ЄДРПОУ: 44029610ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного огляду (опосвідчення) пробовідбірників металокомпозитних безосколкови...×-
Послуги з технічного огляду (опосвідчення) пробовідбірників металокомпозитних безосколкових типу МКб з вентилем, місткістю 1л./(0,001 м3)/v=1дм з наданням акту про випробування та відміткою в паспорті про можливість подальшого користування
- ID: UA-2023-12-27-000920-a
- Дата створення : 27.12.23
- Внутрішній номер закупівлі: 20259212
ЕНЕРГЕТИЧНА МИТНИЦЯ ЄДРПОУ: 44029610ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -
-
- 1
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з ремонту лічильників тепла- ID: UA-2022-11-04-004919-a
- Дата створення : 04.11.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15769602
ЕНЕРГЕТИЧНА МИТНИЦЯ ЄДРПОУ: 44029610ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -
- 2
-
Переговорна процедура
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з ремонту лічильників тепла- ID: UA-2022-09-28-010535-a
- Дата створення : 28.09.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15456527
ЕНЕРГЕТИЧНА МИТНИЦЯ ЄДРПОУ: 44029610ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена