-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
- 1
Перезарядка вогнегасників
Тендер Prozorro UA-2025-09-25-003515-a
Завершена
4 903.50
UAH з ПДВ
Номер:
33d04d91d57e4abb9a363143bddb6a72
Внутрішній номер закупівлі:
26551189
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-09-25-003515-a
Замовник:
ЕНЕРГЕТИЧНА МИТНИЦЯ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44029610
-
Адреса:
04215, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Світлицького, 28 А
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Березкіна Інна 0958857598 em.mtz@customs.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Закупівля проводиться відповідно до підпункту 6 пункту 13 особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178, а саме придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн. гривень, може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації. Закупівля, що не відбулась UA-2025-08-27-006824-a. Зміни до плану проведено відповідно до потреби.
Очікувана вартість:
4 903.50 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Перезарядка вогнегасників
Кількість
21 штука
Період постачання
до 20.12.2025
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "Шериф-пожежна безпека"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44225227
-
Контактна особа:
Олександр Сидоренко +380505900867 sheriff_pb@ukr.net
-
Адреса:
04215, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Щербаківського, 52, оф. 461
Ціна пропозиції
4 903.50 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
25.09.2025 10:56
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
5e08abd277994985a4fa528bdec1d441
Ідентифікатор договору:
UA-2025-09-25-003515-a-a1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю "Шериф-пожежна безпека"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44225227
-
Адреса:
04215, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Щербаківського, 52, оф. 461
Номер договору:
7.6-1/21/36
Сума договору:
4 903.50 UAH без ПДВ
Період дії договору:
23.09.2025 00:00 - 31.12.2025 23:59
Дата підписання:
23.09.2025 10:56
Опис:
перезарядка вогнегасників
Статус:
Виконаний