• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП

Перезарядка вогнегасників

Оголошено тендер

4 903.50 UAH
Номер: b9b3080041f5498d8ce31b48e13576ab
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-09-23-013544-a
Тип процедури: Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник: ЕНЕРГЕТИЧНА МИТНИЦЯ
Замовник: ЕНЕРГЕТИЧНА МИТНИЦЯ
Очікувана вартість: 4 903.50 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Перезарядка вогнегасників
Примітки: Закупівля проводиться відповідно до підпункту 6 пункту 13 особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178, а саме придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн. гривень, може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації. Закупівля, що не відбулась UA-2025-08-27-006824-a. Зміни до плану проведено відповідно до потреби.
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 23.09.2025 15:02
Історія обґрунтування:
Дата модифікації: 23.09.2025 12:00

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Перезарядка вогнегасників
Код ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів
Кількість 21 штука
Період постачання до 20.12.2025

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис2240
Код класифікації видатківКПК-2025:3506010 - Керівництво та управління у сфері митної політики
Сума4 903.50 UAH