• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 1

Послуги з повірки лічильників теплової енергії

Закупівля проводиться відповідно до пункту 10 особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178, а саме здійснення закупівлі товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн гривень, шляхом застосування відкритих торгів у порядку, визначеному цими особливостями, та/або шляхом використання електронного каталогу для закупівлі товару відповідно до порядку, встановленого постановою Кабінету Міністрів України від 14 вересня 2020 р. № 822 “Про затвердження Порядку формування та використання електронного каталогу”, з урахуванням положень, визначених особливостями. Зміни до плану проведено відповідно до потреби. Для належного та безперебійного функціонування Енергетичної митниці за адресою м. Світлицького, 28-А.

Завершена

32 426.71 UAH з ПДВ
Номер: 18c24dda93b6437992e75a4169d1bb56
Внутрішній номер закупівлі: 29383258
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-05-29-006639-a   
Замовник: ЕНЕРГЕТИЧНА МИТНИЦЯ
Контактна особа: Березкіна Інна 0958857598 em.mtz@customs.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 32 426.71 UAH з ПДВ
Період уточнення: 29.05.2026 14:25 - 03.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 29.05.2026 14:25 - 06.06.2026 01:00
Аукціон: 08.06.2026 13:40 - 08.06.2026 14:03
Період кваліфікації: 08.06.2026 14:03 - 18.06.2026 11:21
Період завантаження договору: 24.06.2026 00:00 - 04.07.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴32 426.71 Послуги з повірки лічильників теплової енергії