-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з повірки лічильників теплової енергії
Оголошено тендер
32 426.71
UAH
Номер:
81b93176c22d4f9583814559f9aff441
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-05-27-008098-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ЕНЕРГЕТИЧНА МИТНИЦЯ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44029610
-
Адреса:
04215, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Світлицького, 28 А
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
ЕНЕРГЕТИЧНА МИТНИЦЯ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44029610
-
Контактна особа:
Березкіна Інна 0958857598 em.mtz@customs.gov.ua
-
Адреса:
04215, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Світлицького, 28 А
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
32 426.71 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з повірки лічильників теплової енергії
Примітки:
Закупівля проводиться відповідно до пункту 10 особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178, а саме здійснення закупівлі товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн гривень, шляхом застосування відкритих торгів у порядку, визначеному цими особливостями, та/або шляхом використання електронного каталогу для закупівлі товару відповідно до порядку, встановленого постановою Кабінету Міністрів України від 14 вересня 2020 р. № 822 “Про затвердження Порядку формування та використання електронного каталогу”, з урахуванням положень, визначених особливостями. Зміни до плану проведено відповідно до потреби. Для належного та безперебійного функціонування Енергетичної митниці за адресою м. Світлицького, 28-А.
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
27.05.2026 12:48
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Закупівля проводиться відповідно до пункту 10 особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178, а саме здійснення закупівлі товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн гривень, шляхом застосування відкритих торгів у порядку, визначеному цими особливостями, та/або шляхом використання електронного каталогу для закупівлі товару відповідно до порядку, встановленого постановою Кабінету Міністрів України від 14 вересня 2020 р. № 822 “Про затвердження Порядку формування та використання електронного каталогу”, з урахуванням положень, визначених особливостями. Зміни до плану проведено відповідно до потреби. Для належного та безперебійного функціонування Енергетичної митниці за адресою м. Світлицького, 28-А.
-
Дата публікації:
27.05.2026 12:48
Дата модифікації:
27.05.2026 08:45
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Повірка лічильника СВТУ-10М №11449
Кількість
1 штука
Період постачання
до 20.12.2026
Повірка лічильника СВТУ-10М №7228
Кількість
1 штука
Період постачання
до 20.12.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опискекв 2240
Код класифікації видатківКПК-2026:3506010 - Керівництво та управління у сфері митної політики
Сума32 426.71 UAH