• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Повірка трансформаторів струму

Закупівля проводиться відповідно до пункту 10 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178, а саме здійснення закупівлі товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн гривень, шляхом застосування відкритих торгів у порядку, визначеному цими особливостями, та/або шляхом використання електронного каталогу для закупівлі товару відповідно до порядку, встановленого постановою Кабінету Міністрів України від 14 вересня 2020 р. № 822 “Про затвердження Порядку формування та використання електронного каталогу”, з урахуванням положень, визначених особливостями.

Завершена

15 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 6f902017be6444789344c0ddff71af81
Внутрішній номер закупівлі: 26294655
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-09-01-008537-a   
Замовник: ЕНЕРГЕТИЧНА МИТНИЦЯ
Контактна особа: Березкіна Інна 0958857598 em.mtz@customs.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 15 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 01.09.2025 16:36 - 06.09.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 01.09.2025 16:36 - 09.09.2025 01:00
Аукціон: з 10.09.2025 11:01
Період кваліфікації: 09.09.2025 01:00 - 15.09.2025 12:09
Період завантаження договору: 21.09.2025 00:00 - 01.10.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴15 000.00 Повірка трансформаторів струму