• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з технічного огляду (опосвідчення) пробовідбірників металокомпозитних безосколкових типу МКб з вентилем, місткістю 1л./(0,001 м3)/v=1дм з наданням акту про випробування та відміткою в паспорті про можливість подальшого користування

Відповідно до п. 10 Особливостей замовники, у тому числі централізовані закупівельні організації, здійснюють закупівлі товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту, предмет закупівлі яких визначається відповідно до пункту 3 розділу II Порядку визначення предмета закупівлі, затвердженого наказом Мінекономіки від 15 квітня 2020 р. № 708 (далі - послуги з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн. гривень, шляхом застосування відкритих торгів у порядку, визначеному цими особливостями, та/або шляхом використання електронного каталогу для закупівлі товару відповідно до порядку, встановленого постановою Кабінету Міністрів України від 14 вересня 2020 р. № 822 “Про затвердження Порядку формування та використання електронного каталогу”, з урахуванням положень, визначених цими особливостями.

Торги не відбулися

65 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 325.00 UAH
Номер: c53f6515368d496f87c735f6a4504aa9
Внутрішній номер закупівлі: 23350916
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-11-21-015744-a   
Замовник: ЕНЕРГЕТИЧНА МИТНИЦЯ
Контактна особа: Березкіна Інна 0958857598 em.mtz@customs.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 65 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 21.11.2024 16:51 - 26.11.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 21.11.2024 16:51 - 29.11.2024 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴65 000.00 Послуги з технічного огляду (опосвідчення) пробовідбірників металокомпозитних безосколкових типу МКб з вентилем, місткістю 1л./(0,001 м3)/v=1дм з наданням акту про випробування та відміткою в паспорті про можливість подальшого користування