-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з технічного огляду (опосвідчення) пробовідбірників металокомпозитних безосколкових типу МКб з вентилем, місткістю 1л./(0,001 м3)/v=1дм з наданням акту про випробування та відміткою в паспорті про можливість подальшого користування
Оголошено тендер
65 000.00
UAH
Номер:
0b8303b6504d4bce9c521759f104826c
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-11-21-003757-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ЕНЕРГЕТИЧНА МИТНИЦЯ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44029610
-
Адреса:
04215, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Світлицького, 28 А
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
ЕНЕРГЕТИЧНА МИТНИЦЯ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44029610
-
Контактна особа:
Березкіна Інна 0958857598 em.mtz@customs.gov.ua
-
Адреса:
04215, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Світлицького, 28 А
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
65 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з технічного огляду (опосвідчення) пробовідбірників металокомпозитних безосколкових типу МКб з вентилем, місткістю 1л./(0,001 м3)/v=1дм з наданням акту про випробування та відміткою в паспорті про можливість подальшого користування
Примітки:
Відповідно до п. 10 Особливостей замовники, у тому числі централізовані закупівельні організації, здійснюють закупівлі товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту, предмет закупівлі яких визначається відповідно до пункту 3 розділу II Порядку визначення предмета закупівлі, затвердженого наказом Мінекономіки від 15 квітня 2020 р. № 708 (далі - послуги з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн. гривень, шляхом застосування відкритих торгів у порядку, визначеному цими особливостями, та/або шляхом використання електронного каталогу для закупівлі товару відповідно до порядку, встановленого постановою Кабінету Міністрів України від 14 вересня 2020 р. № 822 “Про затвердження Порядку формування та використання електронного каталогу”, з урахуванням положень, визначених цими особливостями.
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
21.11.2024 10:25
Дата модифікації:
20.11.2024 12:06
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з технічного огляду (опосвідчення) пробовідбірників металокомпозитних безосколкових типу МКб з вентилем, місткістю 1л./(0,001 м3)/v=1lv з наданням акту про випробування та відміткою в паспорті про можливість подальшого користування
Кількість
60 штука
Період постачання
до 31.12.2024
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис2240
Сума65 000.00 UAH