• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 1

Поточний ремонт складових компонентів (системи пожежогасіння) «Адміністративної будівлі Енергетичної митниці, що розташована за адресою : 04215, м. Київ, вул. Світлицького, 28-а»

Закупівля проводиться відповідно до пункту 10 собливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178, а саме здійснення закупівлі товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн гривень, шляхом застосування відкритих торгів у порядку, визначеному цими особливостями, та/або шляхом використання електронного каталогу для закупівлі товару відповідно до порядку, встановленого постановою Кабінету Міністрів України від 14 вересня 2020 р. № 822 “Про затвердження Порядку формування та використання електронного каталогу”, з урахуванням положень, визначених особливостями.

Завершена

972 578.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 862.89 UAH
Номер: d47254ed445342da93f03e0e63f74359
Внутрішній номер закупівлі: 23026821
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-10-25-007941-a   
Замовник: ЕНЕРГЕТИЧНА МИТНИЦЯ
Контактна особа: Березкіна Інна 0958857598 em.mtz@customs.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 50413200-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування протипожежного обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 972 578.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 25.10.2024 13:20 - 02.11.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 25.10.2024 13:20 - 05.11.2024 00:00
Аукціон: 05.11.2024 14:32 - 05.11.2024 14:55
Період кваліфікації: 05.11.2024 14:55 - 11.11.2024 16:54
Період завантаження договору: 17.11.2024 00:00 - 27.11.2024 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴972 578.00 Поточний ремонт складових компонентів (системи пожежогасіння) «Адміністративної будівлі Енергетичної митниці, що розташована за адресою : 04215, м. Київ, вул. Світлицького, 28-а»