-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт складових компонентів (системи пожежогасіння) «Адміністративної будівлі Енергетичної митниці, що розташована за адресою : 04215, м. Київ, вул. Світлицького, 28-а»
Оголошено тендер
972 578.00
UAH
Номер:
e83e6685a445420a948df84d857259a0
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-01-30-001691-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ЕНЕРГЕТИЧНА МИТНИЦЯ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44029610
-
Адреса:
04215, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Світлицького, 28 А
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
ЕНЕРГЕТИЧНА МИТНИЦЯ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44029610
-
Контактна особа:
Березкіна Інна 0958857598 em.mtz@customs.gov.ua
-
Адреса:
04215, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Світлицького, 28 А
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
972 578.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Поточний ремонт складових компонентів (системи пожежогасіння) «Адміністративної будівлі Енергетичної митниці, що розташована за адресою : 04215, м. Київ, вул. Світлицького, 28-а»
Примітки:
Закупівля проводиться відповідно до пункту 10 собливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178, а саме здійснення закупівлі товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн гривень, шляхом застосування відкритих торгів у порядку, визначеному цими особливостями, та/або шляхом використання електронного каталогу для закупівлі товару відповідно до порядку, встановленого постановою Кабінету Міністрів України від 14 вересня 2020 р. № 822 “Про затвердження Порядку формування та використання електронного каталогу”, з урахуванням положень, визначених особливостями.
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
50413200-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування протипожежного обладнання
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
30.01.2024 10:56
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Закупівля проводиться відповідно до пункту 10 собливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178, а саме здійснення закупівлі товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн гривень, шляхом застосування відкритих торгів у порядку, визначеному цими особливостями, та/або шляхом використання електронного каталогу для закупівлі товару відповідно до порядку, встановленого постановою Кабінету Міністрів України від 14 вересня 2020 р. № 822 “Про затвердження Порядку формування та використання електронного каталогу”, з урахуванням положень, визначених особливостями.
-
Дата публікації:
30.01.2024 10:56
-
-
Опис обґрунтування:
Закупівля проводиться відповідно до пункту 10 собливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178, а саме здійснення закупівлі товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн гривень, шляхом застосування відкритих торгів у порядку, визначеному цими особливостями, та/або шляхом використання електронного каталогу для закупівлі товару відповідно до порядку, встановленого постановою Кабінету Міністрів України від 14 вересня 2020 р. № 822 “Про затвердження Порядку формування та використання електронного каталогу”, з урахуванням положень, визначених особливостями.
-
Дата публікації:
30.01.2024 10:56
Дата модифікації:
24.10.2024 13:03
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Поточний ремонт складових компонентів (системи пожежогасіння) «Адміністративної будівлі Енергетичної митниці, що розташована за адресою : 04215, м. Київ, вул. Світлицького, 28-а»
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 20.12.2024
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опискекв 2240
Сума972 578.00 UAH