-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного огляду (опосвідчення) пробовідбірників металокомпозитних безосколкових типу МКб з вентилем, місткістю 1л./(0,001 м3)/v=1дм з наданням акту про випробування та відміткою в паспорті про можливість подальшого користування
Тендер Prozorro UA-2024-12-09-019678-a
Завершена
65 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
27a629b8854e4697bf183f94f0d4a4d0
Внутрішній номер закупівлі:
23587167
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-12-09-019678-a
Замовник:
ЕНЕРГЕТИЧНА МИТНИЦЯ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44029610
-
Адреса:
04215, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Світлицького, 28 А
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Березкіна Інна 0958857598 em.mtz@customs.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником. Відмінено закупівлю UA-2024-11-21-015744-a
Очікувана вартість:
65 000.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з технічного огляду (опосвідчення) пробовідбірників металокомпозитних безосколкових типу МКб з вентилем, місткістю 1л./(0,001 м3)/v=1lv з наданням акту про випробування та відміткою в паспорті про можливість подальшого користування
Кількість
60 штука
Період постачання
до 27.12.2024
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "УКРНАФТОГАЗЕКСПЕРТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
14108468
-
Контактна особа:
Олександр Вологодський 0990559404 neftegazexpert@gmail.com
-
Адреса:
61035, Україна, Харківська область, м. Харків, пр. Гагаріна, 152
Ціна пропозиції
65 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
09.12.2024 17:14
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
22ca5b9104364d16a08e9e19f264252b
Ідентифікатор договору:
UA-2024-12-09-019678-a-c1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю "УКРНАФТОГАЗЕКСПЕРТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
14108468
-
Адреса:
61035, Україна, Харківська область, м. Харків, пр. Гагаріна, 152
Номер договору:
46
Сума договору:
65 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
54 166.67 UAH без ПДВ
Період дії договору:
09.12.2024 00:00 - 31.12.2024 23:59
Дата підписання:
09.12.2024 17:11
Опис:
опосвідчення пробовідбірників
Статус:
Виконаний