-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з повірки газосигналізаторів (50410000-2)- ID: UA-2026-08-06-009342-a
- Дата створення : 06.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30015405
Головне управління Пенсійного фонду України в Одеській області ЄДРПОУ: 20987385ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з повірки газосигналізаторів (50410000-2)- ID: UA-2026-08-06-002104-a
- Дата створення : 06.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30008271
Головне управління Пенсійного фонду України в Одеській області ЄДРПОУ: 20987385ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з повірки приладів теплової енергії (50410000-2)- ID: UA-2026-08-05-008141-a
- Дата створення : 05.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30001338
Головне управління Пенсійного фонду України в Одеській області ЄДРПОУ: 20987385ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з повірки газосигналізаторів (50410000-2)- ID: UA-2026-07-27-005843-a
- Дата створення : 27.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29916499
Головне управління Пенсійного фонду України в Одеській області ЄДРПОУ: 20987385ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з проведення технічного обслуговування ТКБ модемів для лічильників газу (50410000-...×-
Послуги з проведення технічного обслуговування ТКБ модемів для лічильників газу (50410000-2)
- ID: UA-2026-07-27-000663-a
- Дата створення : 27.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29911348
Головне управління Пенсійного фонду України в Одеській області ЄДРПОУ: 20987385ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з технічного діагностування, перезарядки, ремонту та технічного опосвідчення (огля...×-
Послуги з технічного діагностування, перезарядки, ремонту та технічного опосвідчення (огляду) вогнегасників (50410000-2)
- ID: UA-2026-07-22-009978-a
- Дата створення : 22.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29883898
Головне управління Пенсійного фонду України в Одеській області ЄДРПОУ: 20987385ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 22 дні назад
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з повірки газосигналізаторів (50410000-2)- ID: UA-2026-06-26-010711-a
- Дата створення : 26.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29668298
Головне управління Пенсійного фонду України в Одеській області ЄДРПОУ: 20987385ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з проведення технічного обслуговування ТКБ модемів для лічильників газу (50410000-...×-
Послуги з проведення технічного обслуговування ТКБ модемів для лічильників газу (50410000-2))
- ID: UA-2026-06-25-010203-a
- Дата створення : 25.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29654069
Головне управління Пенсійного фонду України в Одеській області ЄДРПОУ: 20987385ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуга з розпломбування і пломбування вузла обліку або його частини трифазного (0,38 кв п...×-
Послуга з розпломбування і пломбування вузла обліку або його частини трифазного (0,38 кв прямого включення) електролічильника за ініціативою замовника (50410000-2)
- ID: UA-2025-12-16-016581-a
- Дата створення : 16.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27593213
Головне управління Пенсійного фонду України в Одеській області ЄДРПОУ: 20987385ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуга із заміни трифазного електролічильника прямого включення за ініціативою замовника...×-
Послуга із заміни трифазного електролічильника прямого включення за ініціативою замовника (50410000-2)
- ID: UA-2025-12-16-015974-a
- Дата створення : 16.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27592630
Головне управління Пенсійного фонду України в Одеській області ЄДРПОУ: 20987385ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги по встановленню лічильника газу після повірки з опломбуванням (50410000-2)- ID: UA-2025-09-11-010422-a
- Дата створення : 11.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26406392
Головне управління Пенсійного фонду України в Одеській області ЄДРПОУ: 20987385ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного обслуговування та перезарядки вогнегасників (50410000-2)- ID: UA-2025-08-29-006528-a
- Дата створення : 29.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26281454
Головне управління Пенсійного фонду України в Одеській області ЄДРПОУ: 20987385ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з перевірки димових та вентиляційних каналів інструментальним методом (50410000-2)- ID: UA-2025-08-07-001290-a
- Дата створення : 07.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26073601
Головне управління Пенсійного фонду України в Одеській області ЄДРПОУ: 20987385ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного обслуговування вентиляційних каналів та димоходів (50410000-2)- ID: UA-2025-08-05-009725-a
- Дата створення : 05.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26057376
Головне управління Пенсійного фонду України в Одеській області ЄДРПОУ: 20987385ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з перевірки димових та вентиляційних каналів інструментальним методом (50410000-2)- ID: UA-2025-08-04-011751-a
- Дата створення : 04.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26047218
Головне управління Пенсійного фонду України в Одеській області ЄДРПОУ: 20987385ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -