-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з повірки газосигналізаторів (50410000-2)
Тендер Prozorro UA-2026-07-27-005843-a
Категорія замовника: органи соціального страхування (Пенсійний фонд України)
Торги не відбулися
11 755.53
UAH без ПДВ
Номер:
6a59d4fa38924538bf005ea22f554218
Внутрішній номер закупівлі:
29916499
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-27-005843-a
Замовник:
Головне управління Пенсійного фонду України в Одеській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
20987385
-
Адреса:
65107, Україна, Одеська область, Одеса, вул. Канатна, буд. 83
-
Категорія:
Орган соціального страхування
Контактна особа:
Караман Алла Іванівна +380487283839 upr@od.pfu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
11 755.53 UAH без ПДВ
Період уточнення:
27.07.2026 13:42 - 01.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
27.07.2026 13:42 - 04.08.2026 10:00
Аукціон:
з 05.08.2026 14:48
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴11 755.53 Послуги з повірки газосигналізаторів