• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з технічного діагностування, перезарядки, ремонту та технічного опосвідчення (огляду) вогнегасників (50410000-2)

Категорія замовника: органи соціального страхування (Пенсійний фонд України)

  • Подача пропозицій
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
    період кваліфікації завершився 22 дні назад
Пропозиції розглянуті

період кваліфікації завершився 22 дні назад

151 802.63 UAH без ПДВ
Номер: 6955bd1ed4d047c39d3e33abbf77309f
Внутрішній номер закупівлі: 29883898
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-22-009978-a   
Замовник: Головне управління Пенсійного фонду України в Одеській області
Контактна особа: Караман Алла Іванівна +380487283839 upr@od.pfu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 151 802.63 UAH без ПДВ
Період уточнення: 22.07.2026 16:23 - 28.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 22.07.2026 16:23 - 31.07.2026 10:00
Аукціон: 03.08.2026 15:25 - 03.08.2026 15:54
Період кваліфікації: 03.08.2026 15:54 - 13.08.2026 08:43
Період завантаження договору: 19.08.2026 00:00 - 29.08.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴151 802.63 Послуги з технічного діагностування, перезарядки, ремонту та технічного опосвідчення (огляду) вогнегасників