• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з технічного діагностування, перезарядки, ремонту та технічного опосвідчення (огляду) вогнегасників (50410000-2)

Оголошено тендер

182 163.16 UAH
Номер: d61b0e3cee934887be1954479ad26cc1
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-07-22-011195-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Головне управління Пенсійного фонду України в Одеській області
Замовник: Головне управління Пенсійного фонду України в Одеській області
Очікувана вартість: 182 163.16 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з технічного діагностування, перезарядки, ремонту та технічного опосвідчення (огляду) вогнегасників (50410000-2)
Примітки: Категорія замовника: органи соціального страхування (Пенсійний фонд України)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 22.07.2026 15:33

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписКошти Пенсійного фонду України
Сума182 163.16 UAH