• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з повірки приладів теплової енергії (50410000-2)

Категорія замовника: органи соціального страхування (Пенсійний фонд України)

Завершена

8 103.33 UAH без ПДВ
Номер: 1ea9ccaed63348d88263638b83d18905
Внутрішній номер закупівлі: 30001338
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-05-008141-a   
Замовник: Головне управління Пенсійного фонду України в Одеській області
Контактна особа: Пазиніч Вікторія Валеріївна +380677098975 vpazunich@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 8 103.33 UAH без ПДВ
Період уточнення: 05.08.2026 14:41 - 10.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 05.08.2026 14:41 - 13.08.2026 10:00
Аукціон: з 14.08.2026 13:19
Період кваліфікації: 13.08.2026 10:00 - 19.08.2026 15:41
Період завантаження договору: 25.08.2026 00:00 - 04.09.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴8 103.33 Послуги з повірки приладів теплової енергії