• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з повірки приладів теплової енергії (50410000-2)

Оголошено тендер

9 724.00 UAH
Номер: 15436a8f1d68409eb0d17b3668a1c0a0
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-04-000577-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Головне управління Пенсійного фонду України в Одеській області
Замовник: Головне управління Пенсійного фонду України в Одеській області
Очікувана вартість: 9 724.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з повірки приладів теплової енергії (50410000-2)
Примітки: Категорія замовника: органи соціального страхування (Пенсійний фонд України)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 04.08.2026 08:52

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписКошти Пенсійного фонду України
Сума9 724.00 UAH