-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з повірки газосигналізаторів (50410000-2)
Тендер Prozorro UA-2026-06-26-010711-a
Категорія замовника: органи соціального страхування (Пенсійний фонд України)
Торги не відбулися
12 533.33
UAH з ПДВ
Номер:
3427bdc34e94473daf7cbf5116d62e3f
Внутрішній номер закупівлі:
29668298
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-26-010711-a
Замовник:
Головне управління Пенсійного фонду України в Одеській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
20987385
-
Адреса:
65107, Україна, Одеська область, Одеса, вул. Канатна, буд. 83
-
Категорія:
Орган соціального страхування
Контактна особа:
Караман Алла Іванівна +380487283839 upr@od.pfu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
12 533.33 UAH з ПДВ
Період уточнення:
26.06.2026 16:31 - 03.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
26.06.2026 16:31 - 06.07.2026 10:00
Аукціон:
з 07.07.2026 11:38
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴12 533.33 Послуги з повірки газосигналізаторів