• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з проведення технічного обслуговування ТКБ модемів для лічильників газу (50410000-2))

Категорія замовника: органи соціального страхування (Пенсійний фонд України)

Торги не відбулися

20 400.00 UAH з ПДВ
Номер: 1fc13b9d6c8c471fae1dca2a93fbb48a
Внутрішній номер закупівлі: 29654069
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-25-010203-a   
Замовник: Головне управління Пенсійного фонду України в Одеській області
Контактна особа: Караман Алла Іванівна +380487283839 upr@od.pfu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 20 400.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 25.06.2026 15:43 - 30.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 25.06.2026 15:43 - 03.07.2026 10:00
Аукціон: з 06.07.2026 13:26

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴20 400.00 Послуги з проведення технічного обслуговування ТКБ модемів для лічильників газу