• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з проведення технічного обслуговування ТКБ модемів для лічильників газу (50410000-2))

Оголошено тендер

20 400.00 UAH
Номер: 2037bf73367347be99ca211d53b27b6f
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-06-19-010478-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Головне управління Пенсійного фонду України в Одеській області
Замовник: Головне управління Пенсійного фонду України в Одеській області
Очікувана вартість: 20 400.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з проведення технічного обслуговування ТКБ модемів для лічильників газу (50410000-2))
Примітки: Категорія замовника: органи соціального страхування (Пенсійний фонд України)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 19.06.2026 14:23

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписКошти Пенсійного фонду України
Сума20 400.00 UAH