-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з повірки газосигналізаторів (50410000-2)
Тендер Prozorro UA-2026-08-06-002104-a
Категорія замовника: органи соціального страхування (Пенсійний фонд України)
Торги не відбулися
5 289.99
UAH без ПДВ
Номер:
b0ec0f2e0c8f48458d38e14543fc3e66
Внутрішній номер закупівлі:
30008271
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-06-002104-a
Замовник:
Головне управління Пенсійного фонду України в Одеській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
20987385
-
Адреса:
65107, Україна, Одеська область, Одеса, вул. Канатна, буд. 83
-
Категорія:
Орган соціального страхування
Контактна особа:
Пазиніч Вікторія Валеріївна +380677098975 vpazunich@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
5 289.99 UAH без ПДВ
Період уточнення:
06.08.2026 10:29 - 11.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
06.08.2026 10:29 - 14.08.2026 10:00
Аукціон:
з 17.08.2026 14:23
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴5 289.99 Послуги з повірки газосигналізаторів