• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з повірки газосигналізаторів (50410000-2)

Оголошено тендер

6 347.99 UAH
Номер: 0a643f7e6f1e46a485fe186e44a9a4ac
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-06-000319-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Головне управління Пенсійного фонду України в Одеській області
Замовник: Головне управління Пенсійного фонду України в Одеській області
Очікувана вартість: 6 347.99 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з повірки газосигналізаторів (50410000-2)
Примітки: Категорія замовника: органи соціального страхування (Пенсійний фонд України)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 06.08.2026 08:30

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписКошти Пенсійного фонду України
Сума6 347.99 UAH