-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 код 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, ви...×-
ДК 021:2015 код 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів (Послуга з технічного обслуговування та повірки газового хроматографа «Кристал.5000.2» для філії "Дніпровська ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")
- ID: UA-2026-08-18-010297-a
- Дата створення : 18.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30120160
Приватне акціонерне товариство "Укргідроенерго" ЄДРПОУ: 20588716ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 8 днів назад
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 код 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, ви...×-
ДК 021:2015 код 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів (Послуга з повірки контрольних приладів для філії "Дирекція з будівництва Дністровської ГАЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")
- ID: UA-2026-07-27-008891-a
- Дата створення : 27.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29919579
Приватне акціонерне товариство "Укргідроенерго" ЄДРПОУ: 20588716ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 код 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, ви...×-
ДК 021:2015 код 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів (Послуга з повірки вимірювального обладнання для філії "Дирекція з будівництва Дністровської ГАЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")
- ID: UA-2026-07-27-007724-a
- Дата створення : 27.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29918394
Приватне акціонерне товариство "Укргідроенерго" ЄДРПОУ: 20588716ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 код 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, ви...×-
ДК 021:2015 код 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів (Послуга з технічного обслуговування пожежних кран-комплектів для філії "Дирекція з будівництва Дністровської ГАЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")
- ID: UA-2026-07-27-001124-a
- Дата створення : 27.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29911806
Приватне акціонерне товариство "Укргідроенерго" ЄДРПОУ: 20588716ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 код 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, ви...×-
ДК 021:2015 код 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів (Повірка засобів вимірювальної техніки для філії «Дністровська ГЕС» ПрАТ «Укргідроенерго»)
- ID: UA-2026-07-24-003165-a
- Дата створення : 24.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29902000
Приватне акціонерне товариство "Укргідроенерго" ЄДРПОУ: 20588716ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 код 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, ви...×-
ДК 021:2015 код 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів (Повірка засобів вимірювальної техніки для філії "Дирекція з будівництва Дністровської ГАЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")
- ID: UA-2026-07-20-007529-a
- Дата створення : 20.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29857578
Приватне акціонерне товариство "Укргідроенерго" ЄДРПОУ: 20588716ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 код 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, ви...×-
ДК 021:2015 код 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів (Послуга з повірки засобів вимірювальної техніки та обладнання (AUV-акустика, ультразвук, вібрація) для філії "Канівська ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")
- ID: UA-2026-07-17-003607-a
- Дата створення : 17.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29841656
Приватне акціонерне товариство "Укргідроенерго" ЄДРПОУ: 20588716ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 код 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, ви...×-
ДК 021:2015 код 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів (Послуги з повірки трансформаторів напруги та струму для філії "Кременчуцька ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго".)
- ID: UA-2026-07-06-002179-a
- Дата створення : 06.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29734342
Приватне акціонерне товариство "Укргідроенерго" ЄДРПОУ: 20588716ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 код 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, ви...×-
ДК 021:2015 код 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів (Послуги з технічного обслуговування з проведенням контролю метрологічних характеристик пристрою перевірки параметрів високовольтних вимикачів "РЕКОН-08ВВ" для філії "Кременчуцька ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")
- ID: UA-2026-06-24-006920-a
- Дата створення : 24.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29636869
Приватне акціонерне товариство "Укргідроенерго" ЄДРПОУ: 20588716ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 код 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, ви...×-
ДК 021:2015 код 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів (Послуги з періодичної повірки засобів вимірювальної техніки для філії "Кременчуцька ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")
- ID: UA-2026-06-24-005617-a
- Дата створення : 24.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29635560
Приватне акціонерне товариство "Укргідроенерго" ЄДРПОУ: 20588716ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 код 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, ви...×-
ДК 021:2015 код 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів (Послуга з повірки установки для вимірювання діелектричних втрат трансформаторного масла "Тангенс-3М" для філії "Дніпровська ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")
- ID: UA-2026-06-15-011252-a
- Дата створення : 15.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29541431
Приватне акціонерне товариство "Укргідроенерго" ЄДРПОУ: 20588716ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 код 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, ви...×-
ДК 021:2015 код 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів (Повірка засобів вимірювальної техніки, вимірювання маси та пов’язаних з нею величин на місці їх експлуатації для філії «Каскад Київських ГЕС і ГАЕС» ПрАТ «Укргідроенеро»)
- ID: UA-2026-06-10-000364-a
- Дата створення : 10.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29487733
Приватне акціонерне товариство "Укргідроенерго" ЄДРПОУ: 20588716ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 код 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, ви...×-
ДК 021:2015 код 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів (Повірка трансформаторів напруги типу VTS 12.P.1 для філії "Каскад Київських ГЕС і ГАЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")
- ID: UA-2026-05-11-001862-a
- Дата створення : 11.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29174114
Приватне акціонерне товариство "Укргідроенерго" ЄДРПОУ: 20588716ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 код 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, ви...×-
ДК 021:2015 код 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів (Послуга з технічного обслуговування пожежних кран-комплектів для філії "Дирекція з будівництва Дністровської ГАЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")
- ID: UA-2026-05-08-008613-a
- Дата створення : 08.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29166192
Приватне акціонерне товариство "Укргідроенерго" ЄДРПОУ: 20588716ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 код 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, ви...×-
ДК 021:2015 код 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів (Повірка засобів вимірювальної техніни для філії «Дністровська ГЕС» ПрАТ «Укргідроенерго»)
- ID: UA-2026-05-06-013536-a
- Дата створення : 06.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29140443
Приватне акціонерне товариство "Укргідроенерго" ЄДРПОУ: 20588716ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівТорги не відбулисяТорги не відбулися -