-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 код 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів (Повірка засобів вимірювальної техніки для філії "Дирекція з будівництва Дністровської ГАЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")
Тендер Prozorro UA-2026-07-20-007529-a
Торги відмінено
68 162.57
UAH без ПДВ
Номер:
de76a63fa12b476b9e54f78bb1bbca5d
Внутрішній номер закупівлі:
29857578
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-20-007529-a
Замовник:
Приватне акціонерне товариство "Укргідроенерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20588716
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Комащук Віктор 380673733781 v.komashchuk@uhe.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
68 162.57 UAH без ПДВ
Період уточнення:
20.07.2026 15:09 - 25.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
20.07.2026 15:09 - 28.07.2026 09:00
Аукціон:
29.07.2026 12:56 - 29.07.2026 13:19
Період кваліфікації:
з 29.07.2026 13:19
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
ae8feb0dc11f4b2382fb9f716cfefac5
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
Замовником допущено суперечності додатках до тендерної документації, що унеможливлює здійснити кваліфікація переможця, а саме: п.4 Додатку №5 визначено місцем надання послуг – місце розміщення виробничих потужностей Виконавця та передбачено, що Транспортні витрати, що пов’язані з доставкою ЗВТ до місця надання послуг несе Замовник. Разом з тим, Додатком №6 Розрахунок вартості послуг передбачено рядок витрат «Додаткові витрати пов'язані з виконанням метрологічних послуг з виїздом до замовника, транспортні витрати».
Період оскарження:
06.08.2026 10:49 - 17.08.2026 00:00
Дата опублікування:
06.08.2026 10:49
Дата виконання:
17.08.2026 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴68 162.57 Повірка засобів вимірювальної техніки для філії "Дирекція з будівництва Дністровської ГАЕС" ПрАТ "Укргідроенерго