-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 код 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів (Послуга з повірки засобів вимірювальної техніки та обладнання (AUV-акустика, ультразвук, вібрація) для філії "Канівська ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")
Тендер Prozorro UA-2026-07-17-003607-a
Торги не відбулися
75 825.00
UAH без ПДВ
Номер:
5c7300d4ab6645038e30d17e9e578463
Внутрішній номер закупівлі:
29841656
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-17-003607-a
Замовник:
Приватне акціонерне товариство "Укргідроенерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20588716
-
Адреса:
07300, Україна, Київська область, Вишгородський район, м. Вишгород
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Андрій МУХІН 380504867544 a.mukhin@uhe.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
75 825.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
17.07.2026 11:30 - 28.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
17.07.2026 11:30 - 31.07.2026 09:00
Аукціон:
з 03.08.2026 12:36
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴75 825.00 Послуга з повірки засобів вимірювальної техніки та обладнання (AUV-акустика, ультразвук, вібрація) для філії "Канівська ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго"