• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

ДК 021:2015 код 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів (Послуга з повірки засобів вимірювальної техніки та обладнання (AUV-акустика, ультразвук, вібрація) для філії "Канівська ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")

Оголошено тендер

90 990.00 UAH
Номер: 721daaa952d0400d8e3669bdd97bdd50
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-04-10-006512-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ПрАТ "Укргідроенерго"
Замовник: Приватне акціонерне товариство "Укргідроенерго"
Очікувана вартість: 90 990.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ДК 021:2015 код 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів (Послуга з повірки засобів вимірювальної техніки та обладнання (AUV-акустика, ультразвук, вібрація) для філії "Канівська ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")
Примітки: №197-26 від 10.04.2026 Місцезнаходження Замовника: Україна, 07300, Київська обл., Вишгородський район, м.Вишгород Категорія Замовника: відповідно до п. 4 ч. 4 ст. 2 Закону України "Про публічні закупівлі"
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Квітень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів
Дата опублікування: 10.04.2026 12:07

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписВласні кошти підприємства
Сума90 990.00 UAH