• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ДК 021:2015 код 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів (Послуга з технічного обслуговування та повірки газового хроматографа «Кристал.5000.2» для філії "Дніпровська ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")

  • Подача пропозицій
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
    період кваліфікації завершився 8 днів назад
Пропозиції розглянуті

період кваліфікації завершився 8 днів назад

51 300.00 UAH без ПДВ
Номер: 8ceec164413d4b7299ee348cc4504d29
Внутрішній номер закупівлі: 30120160
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-18-010297-a   
Замовник: Приватне акціонерне товариство "Укргідроенерго"
Контактна особа: Корольов Ілля Миколайович 380612239347 i.korolov@uhe.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 51 300.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 18.08.2026 15:43 - 23.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 18.08.2026 15:43 - 26.08.2026 00:00
Аукціон: з 26.08.2026 12:25
Період кваліфікації: 26.08.2026 00:00 - 26.08.2026 16:37
Період завантаження договору: 01.09.2026 00:00 - 11.09.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴51 300.00 ДК 021:2015 код 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів (Послуга з технічного обслуговування та повірки газового хроматографа «Кристал.5000.2» для філії "Дніпровська ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")