-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 код 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів (Послуга з технічного обслуговування та повірки газового хроматографа «Кристал.5000.2» для філії "Дніпровська ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")
Тендер Prozorro UA-2026-08-18-010297-a
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився 8 днів назад
51 300.00
UAH без ПДВ
Вимоги для участі в закупівлі
Вимога підтвердити відсутніть
Опис вимог та спосіб їх підтвердження
Наявність інших підстав для відмови в участі у процедурі закупівлі
ID: a1f6bbdd228041009db01b20ec84418f
(Необхідно надати підтвердження щодо відповідності вимогам однієї із двох груп)
Детальніше
Спосіб підтвердження
Нерезидентом підтверджується, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 18.08.2026 15:41
Учасник процедури закупівлі є нерезидентом яким було надано повну інформацію про кінцевих бенефіціарних власників, у спосіб, визначений замовником у тендерній документації
ID: b8a80ad117824c388c89e72a7ff964f3
Очікуване значення :
Так
Резидентом підтверджується, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 18.08.2026 15:41
У Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань присутня інформація, передбачена пунктом 9 частини другої статті 9 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань"
ID: 7bcac69e760e4855a7b121c12762327c
Очікуване значення :
Так
Вчинення правопорушень, пов'язаних з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми
ID: 7a8acabfc4624c73b7be7ce1c1eef853
(Необхідно надати підтвердження щодо відповідності вимогам однієї із двох груп)
Детальніше
Спосіб підтвердження
Юридичною особою підтверджується, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 18.08.2026 15:41
Документ
Керівника учасника процедури закупівлі, яка є учасником процедури закупівлі, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов’язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми
ID: ca8a6fcebd674f91bc959805952622bb
Очікуване значення :
Так
Фізичною особою підтверджується, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 18.08.2026 15:41
Документ
Учасника процедури закупівлі не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов'язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми
ID: 76f89b1a95dd4daaaa11ffbfdb8e2f1b
Очікуване значення :
Так
Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
ID: bdf6a5adde054e07b6b002e4b8d7b95f
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 18.08.2026 15:41
Учасник процедури закупівлі не пропонує в тендерній пропозиції товари походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (за винятком товарів походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь, необхідних для ремонту та обслуговування товарів, придбаних до набрання чинності постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 "Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України "Про публічні закупівлі", на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування" (Офіційний вісник України, 2022 р., № 84, ст. 5176)
ID: f9d8dbf8bc7b46c48b2fc9fb23f9d8e8
Очікуване значення :
Так
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 18.08.2026 15:41
Учасник процедури закупівлі не є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
ID: 50d94d9db958468e9b64e4f1b5848a32
Очікуване значення :
Так
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 18.08.2026 15:41
Учасник процедури закупівлі або кінцевий бенефіціарний власник, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника процедури закупівлі не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", крім випадку, коли активи такої особи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
ID: cdfbac6c01c44eaea3c7aef7838e0676
Очікуване значення :
Так
Вчинення кримінальних правопорушень
ID: 1eaa4fdd003d4ea0a10b424e9a0ce901
(Необхідно надати підтвердження щодо відповідності вимогам однієї із двох груп)
Детальніше
Спосіб підтвердження
Юридичною особою підтверджується, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 18.08.2026 15:41
Документ
Керівник учасника процедури закупівлі не був засуджений за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом, шахрайством та відмиванням коштів), судимість з якого не знято або не погашено в установленому законом порядку
ID: 88c212586759427c8d45b58f2f9cf927
Очікуване значення :
Так
Фізичною особою підтверджується, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 18.08.2026 15:41
Документ
Учасник процедури закупівлі не був засуджений за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом та відмиванням коштів), судимість з якої знято або погашено у встановленому законом порядку
ID: 4e63d2fb5e884488836441194300a834
Очікуване значення :
Так
Вчинення економічних правопорушень
ID: 99a31320c9e64a4eace4cce6aa93397e
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 18.08.2026 15:41
Учасник процедури закупівлі протягом останніх трьох років не притягувався до відповідальності за порушення у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів торгів, аукціонів, конкурсів, тендерів
ID: 18ce8f34cec646a09c9358f4ba7a1ced
Очікуване значення :
Так
Порушення справи про банкрутство
ID: ee10a95724684869bd6e5486d9ce1656
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 18.08.2026 15:41
Учасник процедури закупівлі не визнаний в установленому законом порядку банкрутом та стосовно нього не відкрита ліквідаційна процедура
ID: a67541319b1e4ef18c9be08bc023f1d0
Очікуване значення :
Так
Вчинення корупційних правопорушень
ID: 1e285945ef87492cb1dc065313e08b39
(Необхідно надати підтвердження щодо відповідності вимогам однієї із двох груп)
Детальніше
Спосіб підтвердження
Фізичною особою підтверджується, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 18.08.2026 15:41
Документ
Учасника процедури закупівлі не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення корупційного правопорушення або правопорушення, пов'язаного з корупцією
ID: 5be334e3f5cf42088a107927cfc49285
Очікуване значення :
Так
Юридичною особою підтверджується, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 18.08.2026 15:41
Документ
Керівника учасника процедури закупівлі, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення корупційного правопорушення або правопорушення, пов’язаного з корупцією
ID: dcffa81244694974aac6b0535098a8ff
Очікуване значення :
Так
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 18.08.2026 15:41
Відомості про учасника процедури закупівлі не внесено до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов'язані з корупцією правопорушення
ID: e6b7b014e2d943f1bd17d4b9509b8e53
Очікуване значення :
Так
Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
ID: d70d456b70724794929f2fc96df4c490
(Необхідно надати підтвердження щодо відповідності вимогам однієї із двох груп)
Детальніше
Спосіб підтвердження
При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 18.08.2026 15:41
Документ
Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
ID: 76ffd5f47de4432797272f9d97bed3ea
Очікуване значення :
Так
При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 18.08.2026 15:41
Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
ID: ef09ad7ca39447ae8ff77858f02c6e58
Очікуване значення :
Так
Вимоги для участі в закупівлі
Вимоги
Опис вимог та спосіб їх підтвердження
Інформування про субпідрядників/співвиконавців
ID: 7bd24042686846d98133ac23c3040896
(Необхідно надати підтвердження щодо відповідності вимогам однієї із двох груп)
Критерій стосується лоту ДК 021:2015 код 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів (Послуга з технічного обслуговування та повірки газового хроматографа «Кристал.5000.2» для філії "Дніпровська ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")
Детальніше
Спосіб підтвердження
При наявності залучених спроможностей субпідрядника/співвиконавця в обсязі не менше ніж 20% вартості договору підтверджується, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 18.08.2026 15:41
Документ
Субʼєкт господарювання, спроможності якого залучаються до виконання робіт та послуг не має підстав, визначених у частині першій статті 17 Закону України від 25.12.2015 № 922-VIII "Про публічні закупівлі"
ID: 27903d3307f94beba78986bc900c1eea
Очікуване значення :
Так
При відсутності залучених спроможностей субпідрядника/співвиконавця або в обсязі не більше ніж 20% вартості договору підтверджується, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 18.08.2026 15:41
Учасник закупівлі, разом із залученими спроможностями субпідрядника/співвиконавця (за наявності), відповідає кваліфікаційним критеріям відповідно до частини третьої статті 16 Закону України від 25.12.2015 № 922-VIII "Про публічні закупівлі"
ID: 930eacce49474ee698a086424cbcbf5e
Очікуване значення :
Так
Наявність досвіду виконання аналогічного договору
ID: ff80de5705ab42beb6c9a474d8b3a94a
Критерій стосується лоту ДК 021:2015 код 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів (Послуга з технічного обслуговування та повірки газового хроматографа «Кристал.5000.2» для філії "Дніпровська ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 18.08.2026 15:43
Документ
Відповідно вимогч 1ч. табл. №1 додатка №1 тендерної документації.
ID: 18bd961c4c4c4effbaee6dfef42091e9
Очікуване значення :
Так
Підстави для відхилення пропозиції
Підстава
Опис вимог та спосіб їх підтвердження
Наявність впливу на прийняття рішення замовника
ID: 996a89c66457499a933ba68dec7381f4
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 18.08.2026 15:41
Документ
Учасник процедури закупівлі пропонує, дає або погоджується дати прямо чи опосередковано будь-якій службовій (посадовій) особі замовника, іншого державного органу винагороду в будь-якій формі (пропозиція щодо найму на роботу, цінна річ, послуга тощо) з метою вплинути на прийняття рішення щодо визначення переможця процедури закупівлі або застосування замовником певної процедури закупівлі
ID: 5cb69acc29874fc78d1cade7e590b6d4
Наявність зв'язку учасника з іншими учасниками процедури або замовником
ID: a1f71897923a4bc6969eca9e38fe035c
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 18.08.2026 15:41
Документ
Учасник процедури закупівлі є пов'язаною особою з іншими учасниками та/або з уповноваженою особою (особами), та/або з керівником замовника
ID: 21a03ea158164b728071505aa5897a39
Інші критерії
Вимоги
Опис вимог та спосіб їх підтвердження
Мова (мови) тендерної пропозиції
ID: 129d6b26db094fe1aca96f17b6d5462c
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 18.08.2026 15:41
Мова тендерної пропозиції
ID: ad0b1e8931334f7495f8a0b6e5351b0b
Очікуване значення :
ukr
Тендерне забезпечення не вимагається
Спосіб підтвердження
Строк дії тендерної пропозиції
ID: 40dda84835a041e5a77ef1abe64df7d4
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 18.08.2026 15:41
Строк дії тендерної пропозиції із дати кінцевого строку подання тендерних пропозицій
ID: 65edb5a9e56f42c28dcfc06ede1e0ee0
Очікуване значення :
120