-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 код 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів (Послуга з повірки контрольних приладів для філії "Дирекція з будівництва Дністровської ГАЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")
Тендер Prozorro UA-2026-07-27-008891-a
Завершена
55 327.46
UAH без ПДВ
Номер:
ccd8e0a49194469da6ba4f46c240fdfd
Внутрішній номер закупівлі:
29919579
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-27-008891-a
Замовник:
Приватне акціонерне товариство "Укргідроенерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20588716
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Комащук Віктор 380673733781 v.komashchuk@uhe.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
55 327.46 UAH без ПДВ
Період уточнення:
27.07.2026 15:48 - 02.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
27.07.2026 15:48 - 05.08.2026 09:00
Аукціон:
з 06.08.2026 14:34
Період кваліфікації:
05.08.2026 09:00 - 11.08.2026 15:23
Період завантаження договору:
17.08.2026 00:00 - 27.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴55 327.46 Послуга з повірки контрольних приладів для філії "Дирекція з будівництва Дністровської ГАЕС" ПрАТ "Укргідроенерго"