-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 код 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів (Послуги з технічного обслуговування з проведенням контролю метрологічних характеристик пристрою перевірки параметрів високовольтних вимикачів "РЕКОН-08ВВ" для філії "Кременчуцька ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")
Тендер Prozorro UA-2026-06-24-006920-a
Тендерна пропозиція та усі документи, які передбачені вимогами тендерної документації складаються українською мовою. Документи або копії документів (які передбачені вимогами тендерної документації), які надаються Учасником у складі тендерної пропозиції, викладені іншими мовами, повинні надаватися разом із їх автентичним перекладом на українську мову, засвідчені перекладачем. Застосований критерій оцінки – ціна (100%). Детальна інформація щодо термінів, обсягів та місця надання послуг визначена в умовах тендерної документації. Надання забезпечення тендерних пропозицій не передбачається.
Завершена
78 683.27
UAH без ПДВ
Номер:
3c24fd446d7a4657bb35c2ab0701c86f
Внутрішній номер закупівлі:
29636869
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-24-006920-a
Замовник:
Приватне акціонерне товариство "Укргідроенерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20588716
-
Адреса:
07300, Україна, Київська область, Вишгородський район, м. Вишгород
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Радченко Ірина Миколаївна 380994277883 i.radchenko@uhe.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
78 683.27 UAH без ПДВ
Період уточнення:
24.06.2026 13:41 - 29.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
24.06.2026 13:41 - 02.07.2026 08:00
Аукціон:
з 03.07.2026 14:00
Період кваліфікації:
02.07.2026 08:00 - 06.07.2026 09:02
Період завантаження договору:
12.07.2026 00:00 - 22.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴78 683.27 ДК 021:2015 код 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів (Послуги з технічного обслуговування з проведенням контролю метрологічних характеристик пристрою перевірки параметрів високовольтних вимикачів "РЕКОН-08ВВ" для філії "Кременчуцька ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")