-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 код 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів (Послуга з повірки вимірювального обладнання для філії "Дирекція з будівництва Дністровської ГАЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")
Тендер Prozorro UA-2026-07-27-007724-a
Торги не відбулися
30 246.20
UAH без ПДВ
Номер:
a7ac038f8d064e7a95402839189d8389
Внутрішній номер закупівлі:
29918394
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-27-007724-a
Замовник:
Приватне акціонерне товариство "Укргідроенерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20588716
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Комащук Віктор 380673733781 v.komashchuk@uhe.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
30 246.20 UAH без ПДВ
Період уточнення:
27.07.2026 15:04 - 01.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
27.07.2026 15:04 - 04.08.2026 08:00
Аукціон:
з 05.08.2026 15:03
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴30 246.20 Послуга з повірки вимірювального обладнання для філії "Дирекція з будівництва Дністровської ГАЕС" ПрАТ "Укргідроенерго"