-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
послуги з повірки засобів вимірювальної техніки- ID: UA-2026-05-28-009613-a
- Дата створення : 28.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29373115
Державна спеціалізована установа "Дніпропетровське обласне бюро судово-медичної експертизи" ЄДРПОУ: 01985239ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з повірки засобів вимірювальної техніки (ЗВТ)- ID: UA-2026-05-28-004809-a
- Дата створення : 28.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29368324
Державна спеціалізована установа "Дніпропетровське обласне бюро судово-медичної експертизи" ЄДРПОУ: 01985239ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування, ремонту та метрологічної повірки засобів вимірювально...×-
Послуги з технічного обслуговування, ремонту та метрологічної повірки засобів вимірювальної техніки (ЗВТ)
- ID: UA-2026-05-20-007992-a
- Дата створення : 20.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29283899
Державна спеціалізована установа "Дніпропетровське обласне бюро судово-медичної експертизи" ЄДРПОУ: 01985239ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування, ремонту та метрологічної повірки засобів вимірювально...×-
Послуги з технічного обслуговування, ремонту та метрологічної повірки засобів вимірювальної техніки (ЗВТ)
- ID: UA-2026-05-11-003055-a
- Дата створення : 11.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29175307
Державна спеціалізована установа "Дніпропетровське обласне бюро судово-медичної експертизи" ЄДРПОУ: 01985239ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного обслуговування, ремонту та метрологічної повірки засобів вимірювально...×-
Послуги з технічного обслуговування, ремонту та метрологічної повірки засобів вимірювальної техніки (ЗВТ)
- ID: UA-2026-04-28-000539-a
- Дата створення : 28.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29045220
Державна спеціалізована установа "Дніпропетровське обласне бюро судово-медичної експертизи" ЄДРПОУ: 01985239ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування, ремонту та метрологічної повірки засобів вимірювально...×-
Послуги з технічного обслуговування, ремонту та метрологічної повірки засобів вимірювальної техніки (ЗВТ)
- ID: UA-2026-04-13-002766-a
- Дата створення : 13.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28897632
Державна спеціалізована установа "Дніпропетровське обласне бюро судово-медичної експертизи" ЄДРПОУ: 01985239ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з калібрування приладів- ID: UA-2025-06-06-003787-a
- Дата створення : 06.06.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25530041
Державна спеціалізована установа "Дніпропетровське обласне бюро судово-медичної експертизи" ЄДРПОУ: 01985239ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з повірки засобів вимірювальної техніки- ID: UA-2025-05-26-001828-a
- Дата створення : 26.05.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25405219
Державна спеціалізована установа "Дніпропетровське обласне бюро судово-медичної експертизи" ЄДРПОУ: 01985239ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з повірки засобів вимірювальної техніки- ID: UA-2025-05-26-001662-a
- Дата створення : 26.05.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25405173
Державна спеціалізована установа "Дніпропетровське обласне бюро судово-медичної експертизи" ЄДРПОУ: 01985239ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічне обслуговування обладнання (повірка лічильника)- ID: UA-2025-05-16-002895-a
- Дата створення : 16.05.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25321873
Державна спеціалізована установа "Дніпропетровське обласне бюро судово-медичної експертизи" ЄДРПОУ: 01985239ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту пожежної сигналізації- ID: UA-2024-12-03-010202-a
- Дата створення : 03.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23494718
Державна спеціалізована установа "Дніпропетровське обласне бюро судово-медичної експертизи" ЄДРПОУ: 01985239ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з перезарядки вогнегасників- ID: UA-2024-12-03-007826-a
- Дата створення : 03.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23492534
Державна спеціалізована установа "Дніпропетровське обласне бюро судово-медичної експертизи" ЄДРПОУ: 01985239ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з перезарядки вогнегасників- ID: UA-2024-11-14-013301-a
- Дата створення : 14.11.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23258151
Державна спеціалізована установа "Дніпропетровське обласне бюро судово-медичної експертизи" ЄДРПОУ: 01985239ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного обслуговування обладнання: хроматограф «Цвет 800»- ID: UA-2024-11-07-011403-a
- Дата створення : 07.11.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23170536
Державна спеціалізована установа "Дніпропетровське обласне бюро судово-медичної експертизи" ЄДРПОУ: 01985239ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічне обслуговування обладнання (повірка лічильника холодної води)- ID: UA-2024-10-14-012315-a
- Дата створення : 14.10.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22884774
Державна спеціалізована установа "Дніпропетровське обласне бюро судово-медичної експертизи" ЄДРПОУ: 01985239ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -