• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з технічного обслуговування, ремонту та метрологічної повірки засобів вимірювальної техніки (ЗВТ)

Торги не відбулися

30 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 8d9ba32e7415468a83b10a95fa179db8
Внутрішній номер закупівлі: 28897632
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-04-13-002766-a   
Замовник: Державна спеціалізована установа "Дніпропетровське обласне бюро судово-медичної експертизи"
Контактна особа: Жанна Анатоліївна +380563715877 yana6464@ukr.net http://dobsme.org
Класифікатор ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 30 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 13.04.2026 11:42 - 18.04.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 13.04.2026 11:42 - 21.04.2026 07:00
Аукціон: з 22.04.2026 15:52

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴30 000.00 Послуги з технічного обслуговування, ремонту та метрологічної повірки засобів вимірювальної техніки (ЗВТ)