-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування, ремонту та метрологічної повірки засобів вимірювальної техніки (ЗВТ)
Оголошено тендер
30 000.00
UAH
Номер:
d4b50b157c4044a4887cc7f121d1e8f4
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-04-13-001450-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Державна спеціалізована установа "Дніпропетровське обласне бюро судово-медичної експертизи"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01985239
-
Адреса:
49005, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, пл. Соборна, 14
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Державна спеціалізована установа "Дніпропетровське обласне бюро судово-медичної експертизи"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01985239
-
Адреса:
49005, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, пл. Соборна, 14
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
30 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з технічного обслуговування, ремонту та метрологічної повірки засобів вимірювальної техніки (ЗВТ)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
13.04.2026 10:09
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з технічного обслуговування, ремонту та метрологічної повірки засобів вимірювальної техніки (ЗВТ)
Кількість
2 послуга
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:2301350 - Організація і регулювання діяльності установ та окремі заходи у системі охорони здоров'я
Сума30 000.00 UAH