-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з повірки засобів вимірювальної техніки (ЗВТ)
Тендер Prozorro UA-2026-05-28-004809-a
Завершена
27 769.00
UAH з ПДВ
Номер:
03dcbebea8854f8696b7ab2d9384a8a4
Внутрішній номер закупівлі:
29368324
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-28-004809-a
Замовник:
Державна спеціалізована установа "Дніпропетровське обласне бюро судово-медичної експертизи"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01985239
-
Адреса:
49005, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, пл. Соборна, 14
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Жанна Анатоліївна +380563715877 yana6464@ukr.net http://dobsme.org
Класифікатор ДК 021:2015:
50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
27 769.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
28.05.2026 11:52 - 02.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
28.05.2026 11:52 - 05.06.2026 07:00
Аукціон:
з 08.06.2026 11:00
Період кваліфікації:
05.06.2026 07:00 - 05.06.2026 08:59
Період завантаження договору:
11.06.2026 00:00 - 21.06.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴27 769.00 Послуги з повірки засобів вимірювальної техніки (ЗВТ)