-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з перезарядки вогнегасників
Тендер Prozorro UA-2024-11-14-013301-a
Торги не відбулися
10 520.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 105.20 UAH
мін. крок: 1% або 105.20 UAH
Номер:
6c280bfccccf40cc86f662fc5b97243c
Внутрішній номер закупівлі:
23258151
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-11-14-013301-a
Замовник:
Державна спеціалізована установа "Дніпропетровське обласне бюро судово-медичної експертизи"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01985239
-
Адреса:
49005, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, пл. Соборна, 14
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олена Володимирівна - +380563715877 yashchuk.e.v@gmail.com http://dobsme.org
Класифікатор ДК 021:2015:
50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
10 520.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
14.11.2024 15:31 - 19.11.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
14.11.2024 15:31 - 22.11.2024 08:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴10 520.00 Послуги з перезарядки вогнегасників