-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з перезарядки вогнегасників
Оголошено тендер
10 520.00
UAH
Номер:
44b8901b24ae4ed0ac891df1b2db32a5
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-11-14-014537-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Державна спеціалізована установа "Дніпропетровське обласне бюро судово-медичної експертизи"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01985239
-
Адреса:
49005, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, пл. Соборна, 14
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Державна спеціалізована установа "Дніпропетровське обласне бюро судово-медичної експертизи"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01985239
-
Адреса:
49005, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, пл. Соборна, 14
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
10 520.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з перезарядки вогнегасників
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
14.11.2024 14:47
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Перезарядка вогнегасника ВВК-1.4 (ОУ-2)
Кількість
51 послуга
Період постачання
(не задано)
Перезарядка вогнегасника ВВК-3.5
Кількість
9 послуга
Період постачання
(не задано)
Перезарядка вогнегасника ВП-5
Кількість
20 послуга
Період постачання
(не задано)
Перезарядка вогнегасника ВП-2
Кількість
11 послуга
Період постачання
(не задано)
Кран-комплект з рукавами (перевірка технічного стану; перемотка рукавів)
Кількість
4 послуга
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума10 520.00 UAH