-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування, ремонту та метрологічної повірки засобів вимірювальної техніки (ЗВТ)
Тендер Prozorro UA-2026-05-11-003055-a
Завершена
123 574.70
UAH з ПДВ
Номер:
4116df8bdf644039a094d2d70a13e3dc
Внутрішній номер закупівлі:
29175307
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-11-003055-a
Замовник:
Державна спеціалізована установа "Дніпропетровське обласне бюро судово-медичної експертизи"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01985239
-
Адреса:
49005, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, пл. Соборна, 14
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Жанна Анатоліївна +380563715877 yana6464@ukr.net http://dobsme.org
Класифікатор ДК 021:2015:
50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
123 574.70 UAH з ПДВ
Період уточнення:
11.05.2026 10:53 - 16.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
11.05.2026 10:53 - 19.05.2026 07:00
Аукціон:
з 20.05.2026 11:35
Період кваліфікації:
19.05.2026 07:00 - 19.05.2026 09:39
Період завантаження договору:
25.05.2026 00:00 - 04.06.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴123 574.70 Послуги з технічного обслуговування, ремонту та метрологічної повірки засобів вимірювальної техніки (ЗВТ)