-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
послуги з технічного обслуговування, ремонту та метрологічної повірки засобів вимірювальної техніки (ЗВТ)
Оголошено тендер
123 574.70
UAH
Номер:
bcb9321bb41b4f348809aaae308cb9f1
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-05-11-003695-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Державна спеціалізована установа "Дніпропетровське обласне бюро судово-медичної експертизи"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01985239
-
Адреса:
49005, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, пл. Соборна, 14
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Державна спеціалізована установа "Дніпропетровське обласне бюро судово-медичної експертизи"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01985239
-
Адреса:
49005, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, пл. Соборна, 14
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
123 574.70 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
послуги з технічного обслуговування, ремонту та метрологічної повірки засобів вимірювальної техніки (ЗВТ)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
11.05.2026 10:39
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Повірка газовий хроматограф Цвіт 800
Кількість
2 штука
Період постачання
(не задано)
Повірка газовий хроматограф ТК.АСЕ 1310 з мас-селективним детектором Thermo TSQ 7000
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
Повірка газовий хроматограф ТК.АСЕ 1610 з мас-селективним детектором Thermo TSQ 9000
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
Повірка хроматограф рідинний з мас. детектором високої роздільної здатності ОгЬііхар Ехріогіз 240 виробництва Thermo Fisher Scientific
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
Повірка Спектрометри рентгепофлуоресцентні усіх типів
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
Повірка Спектофотометр СФ - 200-02 і аналогічні.
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
Повірка Ваги лабораторні електронні загального призначення і еталонні усіх типів
Кількість
7 штука
Період постачання
(не задано)
Повірка термометри побутові ТСЖ-Х
Кількість
8 штука
Період постачання
(не задано)
Повірка Дозатор піпетковий іноземного виробництва змінного фіксованого та вар'їруємого об'єму (за один канал)
Кількість
44 штука
Період постачання
(не задано)
Ареометри скляні загального призначення
Кількість
4 штука
Період постачання
(не задано)
Проведення періодичної повірки гігрометрів психрометричних ВИТ
Кількість
15 штука
Період постачання
(не задано)
Повірка гиря 50 гр.
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
Повірка колба мірна 1л
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
Повірка колба мірна 50 мл
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
Повірка колба мірна 100 мл
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
Повірка колба мірна 250 мл
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
Повірка колба мірна 500 мл
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
Повірка штангель циркуль
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:2301350 - Організація і регулювання діяльності установ та окремі заходи у системі охорони здоров'я
Сума123 574.70 UAH