-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування, ремонту та метрологічної повірки засобів вимірювальної техніки (ЗВТ)
Тендер Prozorro UA-2026-05-20-007992-a
Торги не відбулися
27 768.00
UAH з ПДВ
Номер:
d4f50a2fa9c84d46b4ca6c09f163edb4
Внутрішній номер закупівлі:
29283899
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-20-007992-a
Замовник:
Державна спеціалізована установа "Дніпропетровське обласне бюро судово-медичної експертизи"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01985239
-
Адреса:
49005, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, пл. Соборна, 14
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Жанна Анатоліївна +380563715877 yana6464@ukr.net http://dobsme.org
Класифікатор ДК 021:2015:
50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
27 768.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
20.05.2026 13:57 - 25.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
20.05.2026 13:57 - 28.05.2026 07:00
Аукціон:
з 29.05.2026 14:48
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴27 768.00 Послуги з технічного обслуговування, ремонту та метрологічної повірки засобів вимірювальної техніки (ЗВТ)