-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування, ремонту та метрологічної повірки засобів вимірювальної техніки (ЗВТ)
Оголошено тендер
27 768.00
UAH
Номер:
fe6fce2109074f4ebc1ca14bbfce8ec0
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-05-20-009897-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Державна спеціалізована установа "Дніпропетровське обласне бюро судово-медичної експертизи"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01985239
-
Адреса:
49005, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, пл. Соборна, 14
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Державна спеціалізована установа "Дніпропетровське обласне бюро судово-медичної експертизи"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01985239
-
Адреса:
49005, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, пл. Соборна, 14
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
27 768.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з технічного обслуговування, ремонту та метрологічної повірки засобів вимірювальної техніки (ЗВТ)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
20.05.2026 13:46
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Повірка газовий хроматограф Цвіт 800
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
Фотоколориметр КФК-2
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
Фотоколориметр КФК-3
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
Ваги лабораторні електронні АД-300
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
Ваги лабораторні електронні ТВЕ-3
Кількість
2 штука
Період постачання
(не задано)
Ваги лабораторні електронні РА-214
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
Ваги лабораторні ВА-4М
Кількість
2 штука
Період постачання
(не задано)
Ваги лабораторні торсійні ВТ-500
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
Гирі М1
Кількість
17 штука
Період постачання
(не задано)
Гігрометр психрометричний ВІТ-2
Кількість
7 штука
Період постачання
(не задано)
Термометр скляний ртутний ТЛ-4
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
Термометр ТС-7-М (від -30°С до +30°С)
Кількість
5 штука
Період постачання
(не задано)
Термометр ТТЖ-М (від 0°С до 100°С)
Кількість
2 штука
Період постачання
(не задано)
Секундомір
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
Секундомір електронний Кеnko KK-5898
Кількість
3 штука
Період постачання
(не задано)
Термометр цифровий КТ-300
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
Динамометр пружинний ДС-1
Кількість
4 штука
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:2301350 - Організація і регулювання діяльності установ та окремі заходи у системі охорони здоров'я
Сума27 768.00 UAH