-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного обслуговування, ремонту та метрологічної повірки засобів вимірювальної техніки (ЗВТ)
Тендер Prozorro UA-2026-04-28-000539-a
Завершена
19 200.00
UAH без ПДВ
Номер:
4c026af610634e8ca500e78e1e7993c4
Внутрішній номер закупівлі:
29045220
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-04-28-000539-a
Замовник:
Державна спеціалізована установа "Дніпропетровське обласне бюро судово-медичної експертизи"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01985239
-
Адреса:
49005, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, пл. Соборна, 14
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Жанна Анатоліївна +380563715877 yana6464@ukr.net http://dobsme.org
Класифікатор ДК 021:2015:
50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
19 200.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з технічного обслуговування, ремонту та метрологічної повірки засобів вимірювальної техніки (ЗВТ)
Кількість
2 послуга
Період постачання
до 30.06.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАДІЯ СТРОЙ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39942877
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, вул.Перевіз будинок 54
Ціна пропозиції
19 200.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
28.04.2026 08:57
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
c86d4b669e1743f7a83b262d691dff7e
Ідентифікатор договору:
UA-2026-04-28-000539-a-b1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАДІЯ СТРОЙ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39942877
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, вул.Перевіз будинок 54
Номер договору:
77 П/2026
Сума договору:
19 200.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
28.04.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
28.04.2026 08:48
Статус:
Підписаний