-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування та ремонту службових транспортних засобів в місті Києв...×-
Послуги з технічного обслуговування та ремонту службових транспортних засобів в місті Києві
- ID: UA-2026-08-31-012764-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245995
Департамент поліції особливого призначення «Об'єднана штурмова бригада Національної поліції України «Лють» ЄДРПОУ: 45013109ДК 021:2015: 50112000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування автомобілівПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 6 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Послуги і поточного ремонту і технічного обслуговування транспортних засобів- ID: UA-2026-07-28-008893-a
- Дата створення : 28.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29931643
Департамент поліції особливого призначення «Об'єднана штурмова бригада Національної поліції України «Лють» ЄДРПОУ: 45013109ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування та ремонту службових транспортних засобів- ID: UA-2026-07-07-007369-a
- Дата створення : 07.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29750459
Департамент поліції особливого призначення «Об'єднана штурмова бригада Національної поліції України «Лють» ЄДРПОУ: 45013109ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Послуги з технічного обслуговування службових транспортних засобів- ID: UA-2026-07-01-006285-a
- Дата створення : 01.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29705509
Департамент поліції особливого призначення «Об'єднана штурмова бригада Національної поліції України «Лють» ЄДРПОУ: 45013109ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
послуги з технічного обслуговування та ремонту службових транспортних засобів- ID: UA-2026-06-23-011829-a
- Дата створення : 23.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29627271
Департамент поліції особливого призначення «Об'єднана штурмова бригада Національної поліції України «Лють» ЄДРПОУ: 45013109ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування та ремонту службових транспортних засобів марки Ssang...×-
Послуги з технічного обслуговування та ремонту службових транспортних засобів марки SsangYong
- ID: UA-2026-06-18-012212-a
- Дата створення : 18.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29585324
Департамент поліції особливого призначення «Об'єднана штурмова бригада Національної поліції України «Лють» ЄДРПОУ: 45013109ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування та ремонту службових транспортних засобів- ID: UA-2026-06-18-010732-a
- Дата створення : 18.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29583839
Департамент поліції особливого призначення «Об'єднана штурмова бригада Національної поліції України «Лють» ЄДРПОУ: 45013109ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту і технічного обслуговування транспортних засобів- ID: UA-2026-06-03-011747-a
- Дата створення : 03.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29427314
Департамент поліції особливого призначення «Об'єднана штурмова бригада Національної поліції України «Лють» ЄДРПОУ: 45013109ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
послуги з технічного обслуговування та ремонту службових транспортних засобів- ID: UA-2026-05-22-004855-a
- Дата створення : 22.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29309647
Департамент поліції особливого призначення «Об'єднана штурмова бригада Національної поліції України «Лють» ЄДРПОУ: 45013109ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
послуги з технічного обслуговування та ремонту службових транспортних засобів- ID: UA-2026-05-21-012927-a
- Дата створення : 21.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29303775
Департамент поліції особливого призначення «Об'єднана штурмова бригада Національної поліції України «Лють» ЄДРПОУ: 45013109ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування та ремонту службових транспортних засобів марки RENAU...×-
Послуги з технічного обслуговування та ремонту службових транспортних засобів марки RENAULT D NARROW
- ID: UA-2026-05-15-011548-a
- Дата створення : 15.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29243262
Департамент поліції особливого призначення «Об'єднана штурмова бригада Національної поліції України «Лють» ЄДРПОУ: 45013109ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
послуги з технічного обслуговування та ремонту службових транспортних засобів- ID: UA-2026-05-11-013577-a
- Дата створення : 11.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29185824
Департамент поліції особливого призначення «Об'єднана штурмова бригада Національної поліції України «Лють» ЄДРПОУ: 45013109ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту і технічного обслуговування транспортних засобів- ID: UA-2026-05-05-015124-a
- Дата створення : 05.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29126515
Департамент поліції особливого призначення «Об'єднана штурмова бригада Національної поліції України «Лють» ЄДРПОУ: 45013109ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування та ремонту службових транспортних засобів в місті Одес...×-
Послуги з технічного обслуговування та ремонту службових транспортних засобів в місті Одеса
- ID: UA-2026-04-03-012134-a
- Дата створення : 03.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28824097
Департамент поліції особливого призначення «Об'єднана штурмова бригада Національної поліції України «Лють» ЄДРПОУ: 45013109ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування та ремонту службових транспортних засобів- ID: UA-2026-04-03-003612-a
- Дата створення : 03.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28815603
Департамент поліції особливого призначення «Об'єднана штурмова бригада Національної поліції України «Лють» ЄДРПОУ: 45013109ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -