• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

послуги з технічного обслуговування та ремонту службових транспортних засобів

Завершена

4 000 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 65a8a7b65b4d4e928bf90e16953b02e7
Внутрішній номер закупівлі: 29303775
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-05-21-012927-a   
Замовник: Департамент поліції особливого призначення «Об'єднана штурмова бригада Національної поліції України «Лють»
Контактна особа: Аніта Буянова +380443651928 dp-liut@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 4 000 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 21.05.2026 17:18 - 26.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 21.05.2026 17:18 - 29.05.2026 00:00
Аукціон: з 29.05.2026 11:12
Період кваліфікації: 29.05.2026 00:00 - 04.06.2026 14:24
Період завантаження договору: 10.06.2026 00:00 - 20.06.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴4 000 000.00 послуги з технічного обслуговування та ремонту службових транспортних засобів